Baner HBP 2018 2 kalendarz 1000x1000
W imieniu Chińskiego Organizatora China Brand Show Poland, Województwo Podkarpackie serdecznie zaprasza zainteresowane firmy z regionu do wzięcia udziału w targach. Wydarzenie odbędzie się w dniach 20 - 22 września bieżącego roku w Międzynarodowym Centrum Targowo- Kongresowym Ptak Warsaw Expo.

China Brand Show Poland to  wydarzenie w całości dedykowane współpracy biznesowej z Chinami. Rynek chiński oferuje różnorodne możliwości rozwoju biznesu nie tylko dla dużych, ale również małych i średnich przedsiębiorstw z Polski i Europy. Wystawcy podczas trwania targów będą prezentować swoje towary i usługi z różnych branż, a także rozmawiać na temat możliwości kooperacji z polskimi partnerami.

Wydarzenie będzie stanowiło okazję do nawiązania kontaktów handlowych z około 300 producentami i eksporterami z różnych regionów Chin, takich jak Fujian, Zhejiang, Sichuan, Jiangsu. Swój udział w targach zadeklarował również partner Województwa Podkarpackiego, Region Autonomiczny Kuangsi - Czuang, z którego udział weźmie 50 przedsiębiorców. Na stoiskach zostaną zaprezentowane m.in. produkty oświetleniowe, materiały i sprzęt budowlany, elektronika, wyposażenie wnętrz – w tym kuchni i łazienek, artykuły spożywcze, gospodarstwa domowego, części samochodowe oraz upominki. Odwiedzający targi China Brand Show Poland będą mogli poznać specyfikę funkcjonowania chińskiego rynku oraz uzyskać pomoc w znalezieniu partnera biznesowego w Państwie Środka. Dla firm z Województwa Podkarpackiego, które zdecydują się wziąć udział w targach, organizator planuje zorganizowanie spotkań B2B z chińskimi przedsiębiorcami. Pod poniższymi linkami znajdą Państwo szczegółową listę wystawców, informacje na temat wydarzenia oraz formularz bezpłatnej rejestracji. Skan wypełnionego zgłoszenia należy przesłać równocześnie pod dwa adresy e – mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 7 września 2018 roku.

Do pobrania:

  1. Formularz rejestracyjny.
  2. Profile wystawców.
  3. Broszura informacyjna.