INA PAACE grafika 2W dniach 11-13 lipca 2018 r. w Mexico City odbędą się targi INA PAACE Automechanika Mexico City. Są to coroczne najważniejsze targi motoryzacyjne w Meksyku i Ameryce Środkowej, skupiające przedstawicieli i miłośników przemysłu motoryzacyjnego. INA PAACE Automechanika Mexico City gości ponad 500 wystawców z całego świata i ponad 20 000 kluczowych decydentów.

 Więcej informacji na temat targów dostępnych jest na witrynie wydarzenia: paace-automechanika-mexico.us.messefrankfurt.com

W związku z realizacją Branżowego Programu Promocji branży części samochodowych i lotniczych, Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) organizuje polskie stoisko informacyjno-promocyjne na ww. imprezie i zaprasza wszystkie zainteresowane firmy z branży motoryzacyjnej do bezpłatnego skorzystania z następujących form promocji:

  • wyświetlenie filmu promocyjnego na stoisku,
  • dystrybucja folderów reklamowych na stoisku.

Zapraszamy zainteresowane firmy do:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu
ul. Bagatela 12
00-585 Warszawa

z dopiskiem „INA PAACE Mexico City - nazwa firmy” wraz z załączonym na oddzielnej kartce spisem zawartości danej paczki (dla potrzeb spedycyjnych i utworzenia listu przewozowego) do 15 czerwca 2018 r.

PAIH zastrzega sobie możliwość wykorzystania Państwa materiałów na kolejnych targach w przypadku gdyby nie zostały w całości rozdystrybuowane na danej imprezie oraz informuje, że przyjmuje po jednej paczce od firmy o wadze około 1 kg.
Informację o planowanej przesyłce wraz z wagą i wymiarami proszę wcześniej przekazać pocztą elektroniczną do PAIH (kontakt poniżej).

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu
Marek Sieczkowski
Project Manager
Departament Promocji Gospodarczej
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 600 400 816