004
W dniach 13 - 14 marca 2018 r. w podrzeszowskiej Jasionce w G2A Arena Centrum Wystawienniczo - Kongresowym Województwa Podkarpackiego odbyło się XI Forum Europa – Ukraina. Najważniejszym wydarzeniem towarzyszącym Forum były II Targi Wschodnie, w których wzięło udział 90 wystawców głównie z Polski i Ukrainy.

Targi były okazją nie tylko do prezentacji oferty firm i regionów, ale stworzyły również szansę na nawiązanie relacji biznesowych i partnerskich dla firm, które działają po obu stronach polsko-ukraińskiej granicy, a także w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Wśród wystawców znaleźli się przedstawiciele sektora małych i średnich przedsiębiorstw z regionu, którym Województwo Podkarpackie współfinansowało udział w targach. Do ich grona należą: Cukiernicza Spółdzielnia „Roksana”, Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego ”Orzech” oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia”

Udział podkarpackich przedsiębiorców w wydarzeniu współfinansowano ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014- 2020.

text/galeria1 - Paweł Tarnawski
galeria 2 - Bartosz Czarnecki
Oddział Współpracy Gospodarczej