Salima 2 CopyWojewództwo Podkarpackie zaprasza przedsiębiorstwa z regionu do udziału w kompleksie Międzynarodowych Targów Spożywczych SALIMA, organizowanych w Brnie w dniach 27.02.2018 r. – 02.03.2018 r.

Na kompleks Targów odbywających się w tym samym miejscu (kilka pawilonów) składają się:

  • SALIMA - Międzynarodowe Targi Spożywcze,
  • SALIMA TECHNOLOGY - Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych,
  • MBK - Międzynarodowe Targi Młynarstwa, Piekarnictwa i Cukiernictwa,
  • INTECO - Międzynarodowe Targi Wyposażenia dla Sklepów, Hoteli i Cateringu,
  • VINEX - Międzynarodowe Targi Wina,
  • EmbaxPrint - Międzynarodowe Targi Opakowań i Poligrafii.

W przedsięwzięciu mogą uczestniczyć małe i średnie przedsiębiorstwa posiadające siedzibę i prowadzące działalność w Województwie Podkarpackim.

Zgodnie z regulaminem uczestnictwa, termin nadsyłania wniosków upływa 15 stycznia 2018 roku.

W ramach organizowanego przedsięwzięcia, realizowanego ze środków RPO WP 2014-2020 "Promocja Gospodarcza Województwa Podkarpackiego", Oś prioryteotwa I. Konkurencyjna i Innowacyjna Gospodarka, Działanie 1.3. Promowanie przedsiębiorczości, Województwo pokrywa poszczególnym przedsiębiorstwom pakiet targowy obejmujący: powierzchnię (około 6m2 ) w jednym z pawilonów wystawienniczych, stół z krzesłami, ladę informacyjną z krzesłem, opłatę rejestracyjną, przyłącze energii na stoisku (gniazdo 230V oraz oświetlenie), wpis elektroniczny do katalogu targowego, 2 karty wstępu (2 osoby), kartę typu montaż/demontaż.

Nadesłane zgłoszenia będą poddane ocenie formalnej, na podstawie której wyłonione zostaną firmy objęte dofinansowaniem (maksymalnie 5 firm).

Do udziału w Targach zakwalifikowane zostaną przedsiębiorstwa według kolejności poprawnie złożonych zgłoszeń.

Informacji na temat Targów udziela Pan Paweł Tarnawski, numer tel. 17 747 68 13 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin oraz dokumentacja konkursowa znajdują się poniżej:
WYNIKI NABORU:
Departament Promocji i Współpracy Gospodarczej zakończył weryfikację wniosków firm ubiegających się o dofinansowanie uczestnictwa w Międzynarodowych Targach Spożywczych SALIMA, organizowanych w Brnie w dniach 27.02.2018 – 02.03.2018 r.

DO POBRANIA: Lista zakwalifikowanych firm - SALIMA (pdf)