logo
Województwo Podkarpackie zaprasza przedsiębiorstwa z regionu do udziału w Misji gospodarczej do New Delhi [Indie] połączonej z udziałem w targach World Food India 2017 organizowanej w dniach 1-7 listopada 2017 r.

Dofinansowanie uczestnictwa skierowane jest wyłącznie dla małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą na terenie Województwa Podkarpackiego, reprezentujących branżę rolno spożywczą. Podczas misji gospodarczej podkarpaccy przedsiębiorcy będą mogli zaprezentować swoje towary i technologie na Polskim Stoisku. Planowany jest również  udział w Forum Biznesu Polska –Indie  na terenie wystawowym z udziałem polskich i indyjskich przedsiębiorstw sektora przetwórstwa spożywczego.

W ramach organizowanego przedsięwzięcia realizowanego z projektu RPO WP 2014-2020 „Promocja Gospodarcza Województwa Podkarpackiego”, Oś priorytetowa I. Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka, Działanie 1.3. Promowanie przedsiębiorczości, Województwo Podkarpackie zapewnia:

  • przelot na trasie Rzeszów - New Delhi - Rzeszów

Zgodnie z Regulaminem uczestnictwa w Misji gospodarczej, termin nadsyłania wniosków upływa 16 października 2017 r. o godz. 12:00.

Nadesłane zgłoszenia będą poddane ocenie formalnej, na podstawie której wyłonione zostaną firmy objęte dofinansowaniem (maksymalnie 3 firmy). Do udziału w Misji zakwalifikowane zostaną przedsiębiorstwa według kolejności poprawnie złożonych zgłoszeń.

Informacji na temat misji udziela Magdalena Osak, numer tel. 17 747 66 13 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin oraz dokumentacja konkursowa znajdują się poniżej.

  1. Regulamin uczestnictwa w Misji.
  2. Załącznik nr 1 do Regulaminu uczestnictwa - Wniosek o uczestnictwo.
  3. Załącznik nr 1 do Wniosku o uczestnictwo - Fiszka informacyjna nt. przedsiębiorstwa.
  4. Załącznik nr 2 do Regulaminu uczestnictwa - Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis.
  5. Załącznik nr 3 do Regulaminu uczestnictwa - Sprawozdanie merytoryczne z wyjazdu.
  6. Załącznik nr 4 do Regulaminu uczestnictwa - Wzór umowy o dofinansowanie.
  7. Załącznik nr 1 do Umowy o dofinansowanie - Wzór zaświadczenia o pomocy de minimis.
  8. Załącznik nr 5 do Regulaminu uczestnictwa - Kryteria wyboru przedsiębiorców.

Wyniki naboru:

Departament Promocji i Współpracy Gospodarczej zakończył weryfikację wniosków firm ubiegających się o dofinansowanie uczestnictwa  w Misji gospodarczej do New Delhi [Indie] połączonej z udziałem w targach World Food India 2017 organizowanej w dniach 1-7 listopada 2017 r.

Do pobrania:  Lista zakwalifikowanych firm (w załączeniu).