Forum Agenti 2017
Województwo Podkarpackie zaprasza przedsiębiorstwa z regionu do udziału w Targach pn. "Forum Agentów", organizowanych w Mediolanie w dniach 23-25 listopada 2017 roku. W przedsięwzięciu mogą uczestniczyć małe i średnie przedsiębiorstwa posiadające siedzibą i prawoadzące działalnośc w Województwie Podkarpackim.

Zgodnie z regulaminem uczestnictwa, termin nadsyłania wniosków upływa 16 października 2017 roku.

W ramach organizowanego przedsięwzięcia, realizowanego ze środków RPO WP 2014-2020 "Promocja Gospodarcza Województwa Podkarpackiego", Oś prioryteotwa I. Konkurencyjna i Innowacyjna Gospodarka, Działanie 1.3. Promowanie przedsiębiorczości, Województwo pokrywa poszczególnym przedsiębiorstwom pakiet targowy obejmujący umeblowanie i zindywidualizowane (wyklejone) stosiko o powierzchni 6m2, z oświetleniem i elektrycznością oraz niezależną powierzchnią magazynową.

Nadesłane zgłoszenia będą poddane ocenie formalnej, na podstawie której wyłonione zostaną firmy objęte dofinansowaniem (maksymalnie 5 firm).

Do udziału w Targach zakwalifikowane zostaną przedsiębiorstwa według kolejności poprawnie złożonych zgłoszeń.

Informacji na temat Targów udziela Pani Patrycja Zając, numer tel. 17 747 68 13 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin oraz dokumentacja konkursowa znajdują się poniżej:

  1. Regulamin uczestnictwa w Targach.
  2. Zalacznik nr 1 do Regulaminu uczestnictwa - Wniosek o uczestnictwo.
  3. Załacznik nr 1 do Wniosku o uczestnictwo - Fiszka informacyjna nt. przedsiębiorstwa.
  4. Załącznik nr 2 do Regulaminu uczestnictwa – Formularz informacji przedstawionych przy ubieganiu się o pomoc de minimis.
  5. Zalacznik nr 3 do Regulaminu uczestnictwa - Sprawozdanie merytoryczne z wyjazdu.
  6. Zalacznik nr 4 do Regulaminu uczestnictwa - Wzór Umowy o dofinansowanie.
  7. Załącznik nr 1 do Umowy o dofinansowanie - Wzór zaświadczeń o pomocy de minimis.
  8. Zalacznik nr 5 do Regulaminu uczestnictwa - Kryteria wyboru przedsiębiorstwa.

Wyniki naboru:

Departament Promocji i Współpracy Gospodarczej zakończył weryfikację wniosków firm ubiegających się o dofinansowanie udziału w Targach pn. "Forum Agentów", organizowanych w Mediolanie w dniach 23-25 listopada 2017 roku.

Do pobrania:  Lista zakwalifikowanych firm (w załączeniu).