Forum Agenti 2017
W dniach 25-27 maja w Rzymie odbyły się targi Forum Agentów. Ze względu na specyfikę włoskiego rynku najlepszą metodą do nawiązania kontaktów jest skorzystanie właśnie z usług agentów handlowych, posiadających sieć kontaktów biznesowych.

 

Województwo Podkarpackie przeprowadziło nabór i sfinansowało udział w targach czterem przedstawicielom małych i średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę i prowadzącym działalność w Województwie Podkarpackim. Firmy: PPH Adamtex, Vidok Sp. z o. o., Rem II Sp. z o. o., Yanko Sp. z o. o. miały okazję do zaprezentowania swoich produktów na rynku włoskim oraz nawiązania nowych kontaktów handlowych. Udział w targach z pewnością zaowocuje zwiększeniem rozpoznawalności polskich firm oraz wprowadzeniem nowych produktów i usług na rynek włoski. W trakcie trwania targów uczestnicy mieli również możliwość wzięcia udziału w licznych konferencjach i warsztatach.

Wydarzenie współfinansowano ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014- 2020.


Patrycja Biśto
Oddział współpracy gospodarczej