Foodex japan logoWojewództwo Podkarpackie zaprasza przedsiębiorców z regionu do udziału w Targach Foodex Japan 2017, które odbędą się w dniach 7-10 marca 2017 r. W przedsięwzięciu mogą uczestniczyć przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw, producenci ekologicznej żywności reprezentujący branżę rolno – spożywczą, posiadający siedzibę i prowadzący działalność w Województwie Podkarpackim.

Zgodnie z Regulaminem uczestnictwa, termin nadsyłania wniosków upływa 15 lutego 2017.

W ramach organizowanego przedsięwzięcia realizowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata  2014-2020 w ramach Projektu „Promocja Gospodarcza Województwa Podkarpackiego”, Oś priorytetowa I. Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka, Działanie 1.3. Promowanie przedsiębiorczości, Województwo pokrywa firmom transport drogą lotniczą na miejsce targów i z powrotem.

Nadesłane zgłoszenia będą poddane ocenie formalnej, na podstawie której wyłonione zostaną firmy objęte dofinansowaniem (maksymalnie 3 firmy). Do udziału w Targach zakwalifikowani zostaną przedsiębiorcy według kolejności poprawnie złożonych zgłoszeń.

Informacji na temat misji udziela Pan Mariusz Stec, numer tel. 17 747 68 13 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Regulamin oraz dokumentacja konkursowa znajduje się poniżej:

  1. Regulamin uczestnictwa w targach Foodex Japan 2017.
  2. Załącznik nr 1 do Regulaminu uczestnictwa - Wniosek o uczestnictwo.
  3. Załącznik nr 1 do Wniosku o uczestnictwo - Fiszka informacyjna nt. przedsiębiorstwa.
  4. Załącznik nr 2 do Regulaminu uczestnictwa - Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis.
  5. Załącznik nr 3 do Regulaminu uczestnictwa - Sprawozdanie merytoryczne z wyjazdu.
  6. Załącznik nr 4 do Regulaminu uczestnictwa - Wzór umowy o dofinansowanie.
  7. Załącznik nr 1 do Umowy o dofinansowanie - Wzór zaświadczenia o pomocy de minimis.
  8. Załącznik nr 5 do Regulaminu uczestnictwa - Kryteria wyboru przedsiębiorców.

Wyniki naboru:

Departament Promocji i Współpracy Gospodarczej zakończył weryfikację wniosków firm ubiegających się o uczestnictwo w targach Foodex Japan 2017 w Tokio, odbywających się w dniach 7-10.03.2017 r.

Do pobrania: Lista firm zakwalifikowanych do uczestnictwa w wyjeździe na Targi Foodex Japan 2017 w Tokio (PDF).