Acrex India 2017
Województwo Podkarpackie zaprasza przedsięwbiorców z regionu do udziału w targach Acrex India 2017 w dniach 22-26.02.2017 r. W targach uczestniczyć mogą przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę i prowadzących działalność w Województwie Podkarpackim, reprezentujących branżę budowlano-instalacyjną.

Termin nadsyłania wniosków upływa 3 lutego 2017 r.

W ramach organizowanego przedsięwzięcia, realizowanego ze środków RPO WP 2014-2020 „Promocja Gospodarcza Województwa Podkarpackiego”, Oś priorytetowa I. Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka, Działanie 1.3. Promowanie przedsiębiorczości, Województwo pokrywa firmom przelot w obie strony, na miejsce targów.

Nadesłane zgłoszenia będą poddane ocenie formalnej, na podstawie której wyłonione zostaną firmy objęte dofinansowaniem (maksymalnie grupa 3 firm).

Informacji na temat Targów udziela Pani Patrycja Biśto, numer tel. 17 747 68 13 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Regulamin oraz dokumentacja konkursowa znajduje się poniżej:

  1. Regulamin uczestnictwa w targach Acrex India 2017.
  2. Załącznik nr 1 do Regulaminu uczestnictwa - Wniosek o uczestnictwo.
  3. Załacznik nr 1 do Wniosku o uczestnictwo - Fiszka informacyjna nt. przedsiębiorstwa.
  4. Załącznik nr 2 do Regulaminu uczestnictwa - Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis.
  5. Załącznik nr 3 do Regulaminu uczestnictwa - Sprawozdanie merytoryczne z wyjazdu.
  6. Załącznik nr 4 do Regulaminu uczestnictwa - Wzór umowy o dofinansowanie.
  7. Załącznik nr 1 do Umowy o dofinansowanie - Wzór zaświadczenia o pomocy de minimis.
  8. Załącznik nr 5 do Regulaminu uczestnictwa - Kryteria wyboru przedsiębiorców.

Wyniki naboru:

Departament Promocji i Współpracy Gospodarczej zakończył weryfikację wniosków firm ubiegających się o uczestnictwo w targach Acrex India 2017, odbywających się w dniach 22-26.02.2017 r.

Do pobrania: Lista firm zakwalifikowanych do udziału w targach Acrex India 2017 (PDF).