Australian avalon 2017
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego zaprasza przedsiębiorców z województwa podkarpackiego do udziału w targach Australian International Aerospace & Defence Exposition AVALON 2017. Czytaj więcej.

W targach mogą uczestniczyć przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw posiadający siedzibę i prowadzący działalność w województwie podkarpackim, reprezentujący branże lotniczą i wpisujące się w jedną z trzech specjalizacji zgodnie z Regulaminem uczestnictwa. Termin nadsyłania wniosków upływa 16 stycznia 2017 r.

W ramach organizowanego przedsięwzięcia realizowanego z projektu RPO WP 2014-2020 „Promocja Gospodarcza Województwa Podkarpackiego”, Oś priorytetowa I. Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka, Działanie 1.3. Promowanie przedsiębiorczości, Województwo pokrywa firmom przelot na miejsce targów.

Nadesłane zgłoszenia będą poddane ocenie formalnej, na podstawie której wyłonione zostaną firmy objęte dofinansowaniem (łącznie grupa 3 firm)

Informacji na temat misji udziela także Magdalena Osak, numer tel. 17 747 66 13 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do pobrania:

Regulamin dofinansowania uczestnictwa w Targach Australian International Aerospace & Defence Exposition AVALON 2017 (PDF, 420.81 KB)

Załączniki:


Wyniki naboru:

Departament Promocji i Współpracy Gospodarczej zakończył weryfikację wniosków firm ubiegających się o uczestnictwo w targach Australian International Aerospace & Defence Exposition AVALON 2017 w Australii.

Do pobrania: Lista firm zakwalifikowanych do udziału w targach (PDF, 59.54 KB)