vibrant gujarat 2017
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego zaprasza przedsiębiorców z województwa podkarpackiego do udziału w targach Vibrant Gujarat Global Summit 2017. Czytaj więcej.

Targi odbędą się w terminie 8-14 stycznia 2017 r. W misji mogą uczestniczyć przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw posiadający siedzibę i prowadzący działalność w województwie podkarpackim i wpisujące się w jedną z czterech inteligentnych specjalizacji województwa: Lotnictwo, IT, Motoryzacja, Jakość życia. Termin nadsyłania wniosków upływa 12 grudnia 2016r.

W ramach organizowanego przedsięwzięcia realizowanego z projektu RPO WP 2014-2020 „Promocja Gospodarcza Województwa Podkarpackiego”, Oś priorytetowa I. Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka, Działanie 1.3. Promowanie przedsiębiorczości, Województwo pokrywa firmom przelot na miejsce targów. Koszt zakwaterowania leży po stronie uczestnika. Ministerstwo Rozwoju pokrywa koszt 100 m2 stoiska oddanego do dyspozycji polskim firmom.

Nadesłane zgłoszenia będą poddane ocenie formalnej, na podstawie której wyłonione zostaną firmy objęte dofinansowaniem (łącznie grupa 4-6 firm).

Informacji na temat misji udziela także Magdalena Osak, numer tel. 17 747 66 13 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do pobrania:

Regulamin uczestnictwa w Misji gospodarczej do Indii (DOC, 196.5 KB)


Wyniki naboru:

Departament Promocji i Współpracy Gospodarczej informuje, że zakończył weryfikację wniosków i przekazuje informację o firmach zakwalifikowanych do udziału w misji gospodarczej do Indii organizowanej w ramach projektu RPO WP 2014-2020 „Promocja Gospodarcza Województwa Podkarpackiego”, Oś priorytetowa I. Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka, Działanie 1.3. Promowanie przedsiębiorczości.

Lista firm zakwalifikowanych do udziału (PDF, 58.67 KB)


RELACJA Z MISJI