Samorząd Województwa Podkarpackiego

Herb województwa. Na tarczy po lewej stronie gryf naprzeciw niego lew. U góry krzyż kawalerski.
SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

  

  

 


 W dniu 26 stycznia o godzinie 10:30 w Hotelu InterContinental w Warszawie (ul. Emilii Plater 49, 00-125 Warszawa) odbędzie się spotkanie pt. „Możliwości biznesowe w Wolnej Strefie Ekonomicznej Alat (AFEZ) Republiki Azerbejdżanu". W wydarzeniu uczestniczyć będą Dyrektor Wolnej Strefy Ekonomicznej Pan Valeh Alasgarov oraz Ambasador Azerbejdżanu w Polsce J.E. Pani Nargiz Gurbanova, którzy jednocześnie są organizatorami spotkania.

 

AFEZ to specjalna strefa ekonomiczna aktywnie zaangażowana w rozwiązania biznesowe zorientowane na inwestorów, które przyciągają i wspierają tworzenie i rozwój przedsiębiorstw zajmujących się produkcją wysokiej jakości zorientowaną na eksport i usługami w obrocie międzynarodowym (szczegóły na stronie internetowej www.afez.az ).

 

Spotkanie będzie znakomitą okazją do poznania możliwości inwestowania oraz współpracy z Azerbejdżanem, a dla przedsiębiorców szansą do nawiązania kontaktów biznesowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy z Podkarpacia do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 12 stycznia 2023 r. pod adresem mailowym:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem: (22) 617 67 28.