logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 19 01

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

wrota-prom

Przez dwa dni w krakowskiej Galerii Bronowice będzie można dowiedzieć się o najciekawszych atrakcjach turystycznych Podkarpacia, np. o tym gdzie prowadzi podziemny tunel w zamku w Baranowie Sandomierskim, albo jakie zagadki przeszłości skrywają podziemia w Jarosławiu? To pomysł na promocję regionu i ściągnięcie do nas turystów z Małopolski.

Akcję promocyjną prowadzi Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna razem z urzędem marszałkowskim.

Podczas dwudniowego wydarzenia promocyjnego osoby odwiedzające podkarpackie stoisko będą mogły wylosować ciekawe nagrody, m.in. albumy, przewodniki oraz gry planszowe, a także wejściówki do jarosławskich podziemi. Zaplanowano także degustacje zamkowych przekąsek i specjałów kuchni regionalnej, których będzie można skosztować przy dźwiękach granej na żywo muzyki dworskiej.

Atrakcją akcji promocyjnej w Małopolsce będzie też możliwość zrobienia sobie zdjęć na tle podkarpackich krajobrazów i zabytków w tzw. fotobudce. A w podkarpackim kinie prezentowane będą najlepsze filmy promujące nasz region. Poza tym odbędzie się prezentacja podkarpackich rodów szlacheckich, będzie też można poznać historie o podkarpackich podziemiach i Twierdzy Przemyśl.

Na stoisku będzie można kupić regionalne produkty oraz przewodniki po Podkarpaciu. Organizatorów wspierają partnerzy: Zespół Zamkowo-Parkowy w Krasiczynie, Zespół Zamkowo-Parkowy w Baranowie Sandomierskim, Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu, Siedlisko Janczar w Pstrągowej, Dwór Kombornia Hotel& SPA****, Miasto Przemyśl oraz Miasto Rzeszów.

 Chcesz dowiedzieć się gdzie prowadzi podziemny tunel zamku w Baranowie Sandomierskim? Jakie zagadki przeszłości skrywają podziemia w Jarosławiu? Poznać tajemnicę białej damy z zamku w Krasiczynie? A może zgłębić szczegóły budowy Twierdzy Przemyśl?

Odpowiedzi na te pytania oraz wiele innych atrakcji czekać będzie na wszystkich chętnych których zapraszamy do:

Galerii Bronowice w Krakowie w dniach 12-13 maja!

HAPPY HOUR DLA DZIENNIKARZY- 12 maja godz. 11:00

O godz. 11:00 wśród przedstawicieli mediów rozlosujemy vouchery pobytowe na Zamku w Krasiczynie oraz w Siedlisku Janczar w Pstrągowej, ponadto przekażemy upominki w postaci ekologicznych produktów i poczęstujemy regionalnymi specjałami.

Statystyka

Odwiedza nas 645 gości oraz 0 użytkowników.