logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 19 01

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

wrota-prom

W dniach 21-22 października w Antwerpii odbyły się targi „Subcontracting 2015” dla podwykonawców w sektorze branży metalowej. Dom Polski Wschodniej, do którego należy Przedstawicielstwo Województwa Podkarpackiego, we współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Królestwie Belgii byli organizatorami polskiego stoiska, na którym podmioty z Polski Wschodniej mogły zaprezentować swoje usługi oraz produkty.

Województwo Podkarpackie było reprezentowane przez Zakłady Mechaniczne RUFUS z Dębicy, wzbudzając zainteresowanie uczestników urządzeniem, zajmującym się transportem detalu w obiegu zamkniętym.

Targi oprócz stoisk wystawowych zapewniały warsztaty, konferencje, imprezy sieciowe oraz spotkania B2B, a także giełdę kooperacyjną Enterprise Europe Network. Udział w targach pozwalał na prezentację rozwiązań innowacyjnych oraz know-how projektów przemysłowych, które stanowią zapotrzebowanie firm z Europy Zachodniej. Targi Subcontracting były połączone z targami „Tydzień Spawalnictwa”, które odbywały się w tym samym czasie w sąsiedniej hali wystawienniczej.


 

Adrian Biernacki
Przedstawicielstwo Województwa Podkarpackiego w Brukseli

 

 

Statystyka

Odwiedza nas 978 gości oraz 0 użytkowników.