logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 19 01

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

wrota-prom

Już w sobotę w Mielcu rozpoczną się Podkarpackie Pokazy Lotnicze. Z całą pewnością będzie to wielkie święto fanów lotnictwa. Duże emocje zagwarantują doskonali piloci z Biało – Czerwonych Iskier, Grupy Żelazny i FireBirds. Będzie też Artur Kielak – jeden z najbardziej utytułowanych polskich pilotów akrobacyjnych, który zapewnia, że w Mielcu da z siebie wszystko!

Mój pokaz będzie to duża mieszanka figur autorotacyjnych na dużych i małych prędkościach, które będę wykonywał do bardzo ostrej muzyki metalowej. Będę latał tak, jak to czuję i postaram się dostarczyć publiczności niezapomnianych wrażeń lotniczych – zdradza nam Artur Kielak.

Wielkie emocje zapewnią również pozostałe grupy lotnicze. A kto dokładnie wystąpi i jakie atrakcje zaplanowaliśmy podczas Pokazów Lotniczych w Mielcu można się dowiedzieć z naszej strony: pokazylotnicze.podkarpackie.pl

Szczegółowy program imprezy, informacje praktyczne związane z dojazdem i parkowaniem, jak również wszelkie opisy atrakcji na ziemi i w powietrzu znajdują się w odpowiednich zakładkach i są na bieżąco uzupełniane oraz wzbogacane.

Oprócz atrakcji na niebie, zaplanowane są też atrakcje na ziemi, gdzie w różnych strefach - innowacji, dziecięcej czy funduszy unijnych – będzie można znaleźć coś ciekawego, aby miło spędzić czas. Ze specjalnym programem do Mielca przyjedzie Krakowski Teatr Uliczny.

Wstęp na pokazy lotnicze, jak również wszelkie atrakcje dla dzieci i dorosłych oraz na koncerty, jest bezpłatny.

W związku z pokazami lotniczymi w sobotę i niedzielę uruchomione zostaną specjalne połączenia autobusowe z Mielca na lotnisko. Do skorzystania z tego środka komunikacji zachęcamy w szczególności Mielczan. Będzie to najwygodniejszy sposób dotarcia na miejsce imprezy. Autobusy będą bezpłatne. Wszystkie będą dostosowane do przewozu osób niepełnosprawnych.

Organizatorami imprezy są: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Miasto Mielec oraz PZL Mielec. Skrzydlate pokazy połączone będą z promowaniem Funduszy Europejskich. Impreza jest współfinansowana z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.
 

Biuro prasowe UMWP

Statystyka

Odwiedza nas 522 gości oraz 0 użytkowników.