150514prMiło nam poinformować,  że znaleźliśmy się w gronie laureatów  konkursu Kryształy PR-u.  Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego został wyróżniony w kategoriach: najlepszy film promocyjny i najlepsza promocja w mediach społecznościach. 

Nagrodzony został film promujący inwestycje unijne w naszym województwie, którego premierę mieliśmy w ubiegłym roku. Wyróżniony został tez nasz profil na facebook.com/podkarpackie.przestrzen.otwarta, którym już od kilku lat zajmuje się Departament Promocji i Współpracy Gospodarczej. Wyróżnienia podczas gali w Krakowie odebrał rzecznik prasowy Tomasz Leyko.

 

- Gratuluję twórcom wyróżnionych projektów. W szczególności osobom zaangażowanym w tworzenie profilu na facebooku. Świetny film stworzyła w ramach kampanii firma Bogaczewicz ale nie byłoby tego wyróżnienia bez osób,  które tworzą te kampanie i zajmują się promocją RPO w Urzędzie Marszałkowskim. Wyróżnienie potwierdziło, że trzeba iść w kierunku najnowszych trendów i technologii, absolutnie nie lekceważyć mediów społecznościach - powiedział Tomasz Leyko. 

 

Konkurs "Kryształy PR-u" został zorganizowany w ramach XII Ogólnopolskiej Konferencji PR w Samorządzie i Administracji państwowej. Jego celem jest promowanie i nagradzanie najbardziej wartościowych inicjatyw Jednostek Samorządów Terytorialnych i organów Administracji Państwowej, które inspirują kreatywne działania. W jury zasiedli dr hab. Sławomir Smyczek, prorektor ds. Współpracy Międzynarodowej i Marketingu Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach – przewodniczący jury oraz dr Anna Adamus-Matuszyńska, dr Krzysztof Koj, dr Marek Lipczyk, dr Wojciech K. Szalkiewicz, dr Marek Skała oraz dr Gabriel Tobor.

 

 

Biuro prasowe UMWP