logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps pazdziernik 160

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

wrota-prom

ekogala

 

Województwo Podkarpackie po raz kolejny było organizatorem Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Wysokiej Jakości – Ekogala, które odbyły się w dniach 7 - 8 grudniach 2018 r. w Centrum Wystawienniczo - Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena. W ramach projektu Promocji Gospodarczej Województwa Podkarpackiego już po raz drugi zorganizowano misję przyjazdową dla przedstawicieli z chińskiego partnerskiego Regionu Kuangsi-Czuang.

AVALON2019

 

Województwo Podkarpackie zaprasza przedsiębiorstwa z regionu do udziału w Targach Australian International Aerospace & Defence Exposition AVALON 2019, organizowanych w Geelong w Australii. 


Dofinansowanie uczestnictwa skierowane jest wyłącznie do małych i średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę (oddział lub filię lub zakład)
i prowadzących działalność w Województwie Podkarpackim, reprezentujących branżę lotniczą.

01
W dniach 16-18 listopada 2018 roku, w siedzibie Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego AEROPOLIS, odbyła się czwarta edycja „Rzeszów Startup Weekend” - największego na Podkarpaciu wydarzenia dedykowanego głównie startupom, ale również wszystkim osobom, które mają innowacyjny pomysł na biznes. Wydarzenie stanowiło część międzynarodowej inicjatywy pod szyldem marki Google, odbywającej się co weekend w różnych miastach na całym świecie.

01Prezydent Andrzej Duda, premier Mateusz Morawiecki, czołowe postaci polskiej sceny politycznej, społecznej i ekonomicznej, goście ze świata, debaty o wielkich projektach infrastrukturalnych oraz rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw - tak zapowiada się rozpoczęty właśnie w Rzeszowie Kongres 590. Trzecia edycja tego prestiżowego wydarzenia odbywa się 15 i 16 listopada 2018 roku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w podrzeszowskiej Jasionce.

1
20 października 2018 r. podczas Polskiej Wystawy Gospodarczej w Warszawie, na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego, miała miejsce promocja gospodarcza Województwa Podkarpackiego, z udziałem Stowarzyszenia Akademia Umiejętności Technicznych LEONARDO z Mielca.

Forum Agenti 2018
Województwo Podkarpackie zaprasza przedsiębiorstwa z regionu do udziału w Targach pn. Forum Agentów, organizowanych w Mediolanie w dniach 22-23 listopada 2018 r. W przedsięwzięciu mogą uczestniczyć małe i średnie przedsiębiorstwa posiadające siedzibę i prowadzące działalność w Województwie Podkarpackim.

czołówka
Pracownicy Wydziału Handlowego Ambasady Austrii w Warszawie oraz Austriackiego Biura Współpracy Gospodarczej w Krakowie odwiedzili Województwo Podkarpackie.

Wizyta dziesięcioosobowej delegacji dyplomatów, której przewodniczył Pan Karl Schmidt – Radca Handlowy Ambasady Austrii, rozpoczęła się od udziału w Kongresie TSLA Expo poświęconego motoryzacji. Kongres TSLA był okazją do rozmów z Panem Manfredem Kainzem - Konsulem Honorowym RP w Graz ze Styrii - regionu partnerskiego Województwa Podkarpackiego w Austrii, który również przebywał na Podkarpaciu.

 

Statystyka

Odwiedza nas 548 gości oraz 0 użytkowników.