Samorząd Województwa Podkarpackiego

bip27 epuap27 rss27 mowiaca przegladarka ruch sluch

Promocja Gospodarcza

[Relacja z wydarzenia] Podkarpacki Kongres Gospodarczy

|
Paweł Tarnawski

DSC06528b
28 listopada br. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena odbył się Podkarpacki Kongres Gospodarczy. Jest to nowe wydarzenie w kalendarzu imprez regionalnych, skierowane do środowiska biznesu, gospodarki, polityki i samorządu z  regionu.

 

 

Smakujemy Roztocze

|
Michał Mielniczuk

191122 porozumienien„Smak miejsc – czyli kulinaria w turystyce” – pod takim hasłem odbyło się Transgraniczne Forum Turystyki w Baszni Dolnej. Przedsięwzięcie stało się okazją do podpisania listu intencyjnego między województwami - Podkarpackim a Lubelskim, dotyczącego wspólnej promocji marki „Roztocze”. Udział w forum wziął marszałek Władysław Ortyl wraz z wicemarszałkiem Piotrem Pilchem.

[RELACJA Z WYDARZENIA] Kongres i Targi TLSA EXPO 2019

|
Paweł Tarnawski

IMG 20191011 101231
W G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k/Rzeszowa odbył się w dniach 10-12 października 2019 r. motoryzacyjny Kongres TSLA EXPO RZESZÓW 2019.

Współorganizatorem i partnerem Kongresu oraz Targów było Województwo Podkarpackie.

 

 

 

[RELACJA Z WYDARZENIA] Game Jam Rzeszów 2019

|
Paweł Tarnawski

Game Jam 03
Województwo Podkarpackie było partnerem specjalnym wydarzenia pn. Game Jam Rzeszów, które odbyło się w dniach 25-26 października w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym Aeropolis w Jasionce k. Rzeszowa.

 

 

 

[RELACJA Z WYDARZENIA] WIECZÓR BAWARSKI

|
Paweł Tarnawski

logo
25 października 2019 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa odbył się inspirowany Oktoberfestem "Wieczór Bawarski". Organizatorem wydarzenia była Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa, we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego, Lotniskiem Rzeszów-Jasionka, Grupą Lufthansa, MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o. oraz Przedstawicielstwem Wolnego Państwa Bawarii w Polsce.

 

[RELACJA Z WYDARZENIA] ROZMOWY O POLSKIEJ GOSPODARCE W ARŁAMOWIE

|
Paweł Tarnawski

IMG 20190928 145828


Właściciele firm z Polski i z Podkarpacia spotkali się 27 września 2019 r. w Arłamowie z ministrem rozwoju, Jerzym Kwiecińskim i Prezesem Najwyższej Izby Kontroli Marianem Banasiem oraz władzami samorządowymi na czele z Marszałkiem Władysławem Ortylem.

 

 

[RELACJA Z WYDARZENIA] TARGI MOTORYZACYJNE AUTOCONTACT W AUSTRII

|
Paweł Tarnawski

IMG 20190926 111949
Udział w misji gospodarczej do Austrii, w dniach 25-26 września 2019 r., połączonej z udziałem w targach motoryzacyjnych AUTOCONTACT 2019, organizowanych przez styryjski klaster motoryzacyjny ACstyria, został zorganizowany w odpowiedzi na zainteresowanie podkarpackich firm z branży motoryzacyjnej zrzeszonych w klastrze Wschodni Sojusz Motoryzacyjny oraz Polskiej Grupie Motoryzacyjnej. Misja gospodarcza była efektem współpracy gospodarczej Województwa Podkarpackiego ze Styrią – regionem partnerskim Województwa Podkarpackiego.