Fundacja Projektanci Biznesu zaprasza na "Kobiecy Kongres", który odbędzie się w sobotę 23 listopada 2019 r., w G2A Arena Centrum Wystawienniczo - Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce. Kobiecy Kongres to oddolna inicjatywa, realizowana przy wsparciu Fundacji Projektanci Biznesu, Podkarpackiej Rady Programowej Kobiet i Rzeszowskiej Federacji Kobiet Aktywnych.

Partnerami wydarzenia są: Fundacja Prawnikon, Instytut Kariery, Przedsiębiorczości i Rozwoju w Rzeszowie, Fundacja Aprobata, Rzeszowskie Centryum Wolontariatu 50+ oraz Kongres Kobiet na Podkarpaciu. Wydarzenie przygotowane zostało przez kobiety na podstawie ich doswiadczeń a program zbudowano w oparciu o ich problemy i potrzeby. 

Kobiecy Kongres kierowany jest do wszystkich pań - córek, matek i babć. Kobiet o różnych zawodach, aspiracjach i marzeniach, znajdujących się w różnych sytuacjach życiowych. Kobiecy Kongres to platforma spotkań, wymiany doświadczeń i przede wszystkim miejsce do dyskusji na ważne dla kobiet tematy.

Jednym z istotnych elementów Kobiecego Kongresu będą targi organizacji pozarządowych i przedsiębiorstw społecznych.

Szczegółowe informacje oraz rejestracja uczestników znajdują się na stronie GA Arena