logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

org-pozarzadowe-ngo-header

 

1procent 

Zamów newsletter NGO

Wojewoda Podkarpacki zaprasza na spotkanie Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego z przedstawicielami organizacji pozarządowych, które odbedzie się w dniu 10 grudnia br. o godz. 12.00 w sali kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie.

Spotkanie dotyczyć będzie zasad uczestnictwa w konkursie w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich w 2019 r., a także przybli ży założenia Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO. Spotkanie rozpocznie się prezentacją nt. głównych założeń konkursu, a następnie będzie możliwość zadawania pytań oraz rozmów indywidualnych.

W związku z powyższym, zachęcamy do uczestnictwa oraz prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszę także o wypełnienie załączonej ankiety oraz odesłanie jej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osobą do kontaktu w ww. sprawie jest insp.woj. w Biurze Wojewody - pani Agata Szubert, tel. 17 8671269, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

logo pfo

ngo konkursy ofert 19 

rdpp-300xl

Posiedzenia - Protokoły - Regulamin - Skład - Kontakt

 

Wojewódzka Rada Dialogu Społecznego
Skład - Stanowiska - Opinie - Uchwały - Protokoły
Zespół ds. służby zdrowia - Kontakt

 

kombatant-300xl

Posiedzenia - Protokoły - Regulamin - Skład - Kontakt

 

dokumenty do pobrania

Aktualności ngo.pl - podkarpackie

Źródła nie znaleziono