logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

org-pozarzadowe-ngo-header

 

1procent 

Zamów newsletter NGO

RP2017Nagroda jest promocją postaw, działań i projektów obywatelskich na rzecz dobra wspólnego. Ma honorować szczególnie zaangażowane osoby, organizacje pozarządowe i wartościowe przedsięwzięcia społeczne budujące wspólnotę obywatelską.

Podkarpacie również zostało wyróżnione tą prestiżową nagrodą. Nominowaną do nagrody w kategorii Człowiek-Lider została Mirosława Widurek, prezes Stowarzyszenia "Dla Równości" w Draganowej. Z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy odebrała wyróżnienie podczas uroczystej gali w Pałacu Prezydenckim.

Prezydent podczas gali nawiązał do stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości i zaznaczył, że: "Już wtedy zaczęła się budowa społeczeństwa obywatelskiego. Już wtedy powstawały organizacje pozarządowe. Już wtedy byli tacy, którzy w sposób zorganizowany chcieli poprzez swoją działalność obywatelską budować i wzmacniać polskie państwo (...). Dzisiaj wszyscy doskonale wiedzą, że ta działalność obywatelska dla dobra wspólnego jest niezwykle ważnym elementem każdego nowoczesnego demokratycznego państwa" - mówił prezydent.

logo pfo

ngo konkursy ofert 19 

rdpp-300xl

Posiedzenia - Protokoły - Regulamin - Skład - Kontakt

 

Wojewódzka Rada Dialogu Społecznego
Skład - Stanowiska - Opinie - Uchwały - Protokoły
Zespół ds. służby zdrowia - Kontakt

 

kombatant-300xl

Posiedzenia - Protokoły - Regulamin - Skład - Kontakt

 

dokumenty do pobrania

Aktualności ngo.pl - podkarpackie

Źródła nie znaleziono