logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

org-pozarzadowe-ngo-header

 

1procent 

Zamów newsletter NGO

RDPP WPMarszałek Województwa Podkarpackiego oraz Przewodnicząca Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Podkarpackiego serdecznie zapraszają na IV Ogólnopolskie Święto Rad Działalności Pożytku Publicznego - Konwent Wojewódzkich Rad Działalności Pożytku Publicznego, który odbędzie się w dniach 27-28 listopada 2018 r.


Konwent Wojewódzkich Rad Działalności Pożytku Publicznego połączony z IV Świętem Rad Działalności Pożytku Publicznego odbędzie się w Markowej i Jarosławiu.  27 listopada odbędzie się robocze posiedzenie Konwentu, a 28 listopada zapraszamy do udziału przedstawicieli rad rad gminnych, miejskich i powiatowych z Podkarpacia. Wspólnie będziemy świętować i rozmawiać o przyszłości rad pożytku publicznego.

Zapraszamy przedstawicieli Wojewódzkich Rad Działalności Pożytku Publicznego do udziału 27-28.11.2018r. i prosimy o zarejestrowanie się do 19.11.2018 poprzez formularz zgłoszeniowy http://bit.ly/formularz_rada_wojewodzka

Zapraszamy także przedstawicieli gminnych, miejskich i powiatowych Rad Działalności Pożytku Publicznego z Podkarpacia do udziału 28.11.2018r. i prosimy o zarejestrowanie się do 19.11.2018 poprzez formularz zgłoszeniowy http://bit.ly/formularz_rady_gminne_miejskie_powiatowe


Konwent Wojewódzkich Rad Działalności Pożytku Publicznego działa od dwóch lat. Tworzą go przedstawiciele wojewódzkich rad działalności pożytku publicznego, zarówno reprezentanci strony pozarządowej w radach, jak i samorządowcy. W spotkaniach Konwentu uczestniczą jednak nie tylko osoby zaangażowane na szczeblu wojewódzkim – zapraszane są też rady powiatowe, gminne i miejskie.
Konwent sprzyja budowaniu kultury współpracy i dialogu. Jest miejscem wymiany informacji, poglądów i opinii na temat planowanych zmian oraz przestrzenią do omawiania pomysłów i rozwiązań. 27 listopada Konwent będzie obradował w sposób roboczy z udziałem Adam Lipińskiego, sekretarza stanu, Pełnomocnika Rządu do spraw społeczeństwa obywatelskiego oraz Wojciecha Kaczmarczyka, dyrektora Narodowego Instytutu Wolności.
Dzień później, 28 listopada, obrady Konwentu przeniosą się do Jarosławia i będą miały charakter odświętny. Nie zabraknie również kwestii ważnych dla rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i przyszłości rad.


Będziemy zaszczyceni Państwa udziałem, zabraniem głosu i włączeniem w dyskusję na temat przyszłości rad.
Program wydarzenia jest do pobrania w plikach poniżej.

 

Załączniki:
Pobierz plik (Program Konwent Rad Działalności Pożytku Publicznego - IV Święto Rad.doc)Program Konwentu RDPP36 kB

logo pfo

ngo konkursy ofert 19 

rdpp-300xl

Posiedzenia - Protokoły - Regulamin - Skład - Kontakt

 

Wojewódzka Rada Dialogu Społecznego
Skład - Stanowiska - Opinie - Uchwały - Protokoły
Zespół ds. służby zdrowia - Kontakt

 

kombatant-300xl

Posiedzenia - Protokoły - Regulamin - Skład - Kontakt

 

dokumenty do pobrania

Aktualności ngo.pl - podkarpackie

Źródła nie znaleziono