Marszałek Władysław Ortyl serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkanie informacyjne w sprawie Programu współpracy Województwa Podkarpackiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2017, które odbędzie się 26 października 2016 r. o godz. 14.30 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego przy Al. Ł. Cieplińskiego 4 (Sala Audytoryjna).

Celem spotkania jest przedstawienie głównych założeń Programu współpracy, w tym również nowych form wsparcia Samorządu Województwa dla organizacji obywatelskich.

Jednocześnie zachęcamy do przekazywania uwag i wniosków do Programu współpracy na załączonym formularzu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 24.10.2016 r. Wszystkie zebrane uwagi zostaną omówione w trakcie spotkania.

Zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 24.10.2016 r. do godz. 15.30.