Footer ImageW związku z rozpoczęciem naboru wniosków w ramach programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej i Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa, Marszałek Województwa Podkarpackiego zaprasza na konferencję pn. "Współpraca ponad granicami szansą dla Podkarpacia", skierowaną do osób i instytucji z regionu, które chcą współpracować z zagranicznymi partnerami i jednocześnie skorzystać z unijnego wsparcia.

Podczas konferencji możliwe będa indywidualne konsultacje z pracownikami instytucji zaangażowanych we wdrażanie programów: Polska-Białoruś-Ukraina, Polska-Słowacja, Europa Środkowa, Region Morza Bałtyckiego, Interreg Europa.

Konferencja odbędzie się 17 października 2016 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k/Rzeszowa.  Udział w konferencji jest bezpłatny.
Proszę o imienne potwierdzenie uczestnictwa do dnia 3 października 2016 r. drogą elektroniczną, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Szczegóły zaproszenia oraz agenda konferencji dostępne są w załączeniu.

Załączniki:
Pobierz plik (Agenda - konferencja.pdf)Agenda289 kB
Pobierz plik (Zaproszenie na konferencję.pdf)Zaproszenie240 kB