Fundacja Dzieci – Dzieciom zaprasza do włączenia się w V jubileuszową edycję Ogólnopolskiej akcji Dzieci - Dzieciom 2015, która odbywa się pod Honorowym Patronatem Minister Edukacji Narodowej i Rzecznika Praw Dziecka. Celem Fundacji Dzieci – Dzieciom jest odkrywanie i rozwijanie w dzieciach i młodzieży twórczego potencjału oraz ich talentów.

Edukacja finansowa, to temat przewodni tegorocznej Akcji Dzieci – Dzieciom. Edukacja poprzez zabawę z bajkami – jak dzieci widzą i patrzą swoimi oczami na temat edukacji finansowej.

Promuj swój piękny region i pokaż innym drzemiący w nim potencjał. Liczba zgłoszeń ograniczona. Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych tyko 10 regionów, które zostaną zaproszone do akcji. Nie ma formularzy, wystarczy przekonać twórców akcji, żeby Prezes Fundacji i zarazem Bajkowa postać – Leonardo, przyjechał właśnie do Was i z dziećmi z waszego regionu stworzył bajkę. Następnie na podstawie powstałej bajki, należy stworzyć scenariusz i krótkie przedstawienie teatralne. Wszystkie zespoły będą miały możliwość przedstawiania swojego spektaklu w Teatrze Lalka, w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie 28/29.11 podczas corocznego Bajkowego Festiwalu Teatralnego Dzieci – Dzieciom 2015. Akcja skierowana jest głownie do dzieci w wieku od 4 do ok 13 lat.

Załączniki:
Pobierz plik (Fundacja Dzieci-Dzieciom.pdf)Zaproszenie 446 kB