unnamedFundacja Aktywizacja zaprasza do udziału w konferencji „Podkarpacki rynek pracy – wyzwanie dla trzech sektorów”, która odbędzie się 29 stycznia  2015 r. w Hotelu Hilton Garden Inn (budynek Millenium Hall), ul. Kopisto 1 w Rzeszowie. Celem spotkania jest przybliżenie tematyki związanej ze współpracą sektora publicznego, pozarządowego oraz biznesowego na rzecz aktywizacji osób niepełnosprawnych.

 

Udział w spotkaniu to okazja by poznać najnowsze wytyczne horyzontalne dotyczące realizacji zasady równości szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami funduszy unijnych na lata 2014-2020. To także szansa na przybliżenie  nowych rozwiązań, wynikających ze zmian w Ustawie o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.

Kluczowym uzupełnieniem prezentacji będą dyskusje dotyczące podkarpackiego rynku pracy w obliczu zachodzących zmian oraz roli zarówno Pracodawców jak i organizacji pozarządowych oraz sektora publicznego w aktywizacji zawodowej.

Fundacja Aktywizacja od ponad 20 lat zajmuje się edukacją i aktywizacją zawodową osób niepełnosprawnych. Podczas spotkania zaprezentujemy nasze doświadczenia z realizacji działań na Podkarpaciu, a także przykłady rozwiązań systemowych na rzecz zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami.

Program konferencji na stronie: www.aktywizacja.org.pl/rzeszow

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności do 22 stycznia 2015 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub telefonicznie 511 944 282.