Samorząd Województwa Podkarpackiego

bip27 epuap27 rss27 mowiaca przegladarka ruch sluch

Program współpracy Samorządu Województwa Podkarpackiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku na rok 2020

|
Bogumił Drzał

Uprzejmie informujemy, że Uchwałą Nr XIV/249/19 z dnia 28 października 2019 roku Sejmik Województwa Podkarpackiego uchwalił Program współpracy Samorządu Województwa Podkarpackiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020.

Fundusz Inicjatyw Obywatelskich - spotkanie informacyjne

|
Bogumił Drzał

logo fio niw 2018Wojewoda PodkarpackiEwa Leniart serdecznie zaprasza przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych z województwa podkarpackiego na spotkanie informacyjne dot. możliwości pozyskania dotacji z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Konferencja odbędzie się 7 listopada 2019 roku o godzinie 12.30 w sali kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, ul. Grunwaldzka 15. W programie m.in. omówienie zasad ubiegania się o dotację w ramach Funduszu Incjatyw Obywatelskich w roku 2020 oraz prezentacja rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

Śladami Niepodległości

|
Bogumił Drzał

Śladami NiepodległościFundacja Rzeszowska i Fundacja Aparat Caffe zapraszają wszystkich miłośników fotografii i historii regionalnej na spacer fotograficzny Śladami Niepodległości w dniu 11 listopada 2019 r. Start o godz. 8.30 z parkingu przy kościele św. Rocha Rzeszów- Słocina, następnie wędrówka z aparatami wzdłuż szlaku płk. Leopolda Lisa Kuli. Spacer zakończy się na Placu Farnym ok godziny 11.00. Spacer Fotograficzny Śladami Niepodległości w Rzeszowie jest organizowany w ramach inicjatywy "VINTAGE" dofinansowanej ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Niepodległa do hymnu

|
Bogumił Drzał

Zapraszamy do udziału w akcji "Niepodległa do hymnu", czyli do wspólnego śpiewania Mazurka Dąbrowskiego 11 listopada w samo południe. Przy promocji wydarzenia można wykorzystać spot zachęcający do wspólnego śpiewania i świętowania rocznicy odzyskania niepodległości.