Otwórz/zamknij mapę strony

Uprzejmie informujemy, że Uchwałą Nr 319/6375/21 z dnia 11 października 2021 roku Zarząd Województwa Podkarpackiego ogłosił konsultacje społeczne Programu współpracy Samorządu Województwa Podkarpackiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2022.

Uprzejmie informujemy, że Uchwałą Nr 314/6273/21 z dnia 21 września 2021 r. Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie dokonał wyboru ofert i udzielił dotacji na realizację zadań publicznych Województwa Podkarpackiego w zakresie ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego w 2021 r. zgodnych z założeniami Programu „Podkarpacki Naturalny Wypas III” ogłoszonych Uchwałą Nr 299/5907/21 Zarządu Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie z dnia 21 lipca 2021 r.

Nowa wiedza banerZapraszamy do udziału w ogólnopolskim, bezpłatnym programie edukacyjnym "Nowa wiedza - zlecanie usług społecznych podmiotom ekonomii społecznej", w którym omawiane są planowane w najbliższych miesiącach zmiany, udogodnienia i możliwości wsparcia finansowego jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych w obszarze usłu społecznych oraz rozwoju lokalnego.

Ambasador mlodego pokolenia plakat 768x864Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie "Ambasador Młodego Pokolenia RP" organizowanym przez Piotra Mazurka Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Młodzieżowej we współpracy z Radą Dialogu z Młodym Pokoleniem. Konkurs skierowany jest do osób zaangażowanych w działalność społeczną i obywatelską, a także do organizacji, które tę działalność wspierają.

Uprzejmie informujemy, że Zarząd Województwa Podkarpackiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2021 zadań publicznych Województwa Podkarpackiego z zakresu organizacji szkoleń dla osób realizujących zadania związane z przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego