Otwórz/zamknij mapę strony

Miniatura artykułuJuż po raz kolejny w Gliniku Zaborowskim koło Strzyżowa odbyły się zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody. Najważniejszym punktem był konkurs Grand Prix będący jednocześnie siódmym memoriałem pamięci prezydenta Rzeczypospolitej Lecha Kaczyńskiego.

 W zawodach wystartowało sześcioro jeźdźców. Przeszkody na parkurze dały się we znaki wszystkim zawodnikom. Najlepszy przejazd – podczas drugiej próby - należał do reprezentanta gospodarzy JKS Pogórze Glinik Zaborowski – Sławomira Szlachty, który starując na dwóch koniach zajął ostatecznie I i II miejsce. Trzeci na podium był Sławomir Uchwat, również z klubu JKS Pogórze Glinik Zaborowski. Jedyna kobieta w konkursie Franciszka Trzcińska z KJ Elizar na koniu Robespiere zamknęła rywalizację Grand Prix.

Nagrody zwycięzcom wręczyli wspólnie: marszałek Władysław Ortyl, wicemarszałek Piotr Pilch, poseł Andrzej Szlachta oraz wicewojewoda Jolanta Sawicka.

Tekst: Monika Konopka

Biuro Prasowe UMWP

Fot. B. Wisz Radio Rzeszów

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego