logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 19 01

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Kultura w regionie

wrota-kult

Już w najbliższą środę (5 czerwca) w Rzeszowie odbędzie się cykl wydarzeń poprzedzających jedną z największych imprez kulturalnych na Podkarpaciu, jaką jest Festiwal Dziedzictwa Kresów 2019. Na uczestników czeka wiele atrakcji.

O godz. 10.00 w sali audytoryjnej urzędu marszałkowskiego odbędzie się inauguracyjne spotkanie edukacyjno-szkoleniowe dla kadry pedagogicznej z zakresu popularyzacji polskiego dziedzictwa kulturowego wschodnich ziem dawnej Rzeczypospolitej pod nazwą Kultura pamięci o dawnych Kresach „Kresy w polskiej świadomości narodowej – dziedzictwo i współczesność. O godz. 13.00 na placu przed urzędu będzie miała miejsce akcja promocyjna „Miasteczko Ziemi Lubaczowskiej”

Dzień później, w czwartek (6 czerwca) o godz. 10.00 w auli V-1, budynek „V” Politechniki Rzeszowskiej odbędzie się spotkanie  edukacyjne dla społeczności akademickiej (studentów i wykładowców) z zakresu popularyzacji polskiego dziedzictwa kulturowego wschodnich ziem dawnej Rzeczypospolitej pod nazwą - Kultura pamięci o dawnych Kresach „Dziedzictwo odkrywane – dziedzictwo przywracane”.  O godz. 18.00 w Muzeum Okręgowym w Rzeszowie odbędzie się spotkanie z cyklu „Kultura pamięci o dawnych Kresach”.

\

Statystyka

Odwiedza nas 713 gości oraz 0 użytkowników.