190121 oplatekPrzedstawiciele Samorządu Województwa Podkarpackiego na czele z marszałkiem Władysławem Ortylem oraz przewodniczącym sejmiku Jerzym Borczem, spotkali się na spotkaniu opłatkowym z pracownikami urzędu marszałkowskiego. Na spotkaniu nie zabrakło podziękowań za miniony okres oraz życzeń i powodzenia na Nowy Rok.

Słowo Boże do uczestników spotkania skierował ojciec Rafał Klimas, kustosz Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej, który poświęcił opłatki i tradycyjnie już odśpiewał pastorałki. Następnie podziękowania pracownikom za miniony rok złożył marszałek Władysław Ortyl:

W imieniu zarządu i samorządu województwa, w tym okresie świąteczno-noworocznym chcemy się spotkać z państwem i podziękować za dotychczasową pracę. Każdego dnia wiele wysiłku wkładają państwo w to, aby realizować zadania ważne dla całego województwa. Dlatego bardzo za to dziękujemy, jednocześnie życzymy pomyślności, zdrowia i bożego błogosławieństwa każdego dnia dla państwa i państwa rodzin – powiedział marszałek Ortyl zwracając się do pracowników.

Życzenia do pracowników urzędu skierował również przewodniczący sejmiku Jerzy Borcz:

W imieniu wszystkich radnych województwa pragnę państwu podziękować oraz życzyć sukcesów w nadchodzącym roku. My na tej sali, jako radni tworzymy prawo lokalne, głosując nad różnymi uchwałami, ale to właśnie państwo pracujecie nad tymi uchwałami i to wy czuwacie nad ich jakością, a potem wdrażacie je w życie. Wszystkiego dobrego na następny rok – zakończył przewodniczący.

Tekst: D. Kozik
Fot.: M. Mielniczuk
Biuro Prasowe UMWP