logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 19 01

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Kultura w regionie

wrota-kult

170110 oplatekMIELECTradycyjnie jak co roku Międzyzakładowa Komisja NSZZ Solidarność PZL Mielec zorganizowała spotkanie opłatkowe. Błogosławieństwa pracownikom firmy udzielił biskup pomocniczy diecezji tarnowskiej Stanisław Salaterski. W imieniu marszałka Władysława Ortyla życzenia składał wicemarszałek Bogdan Romaniuk. 

- Życzę, żeby rok 2017 był udany dla PZL Mielec pod każdym względem. Jestem przekonany, że będzie to dla Państwa bardzo dobry okres, bo mury tej fabryki opuszczają najlepsze śmigłowce i samoloty - mówił Bogdan Romaniuk podczas tradycyjnego spotkania opłatkowego z pracownikami PZL Mielec.

Podobne życzenia przekazał biskup Stanisław Salaterski. Prosił także o modlitwę za wszystkich zmarłych, wspominając o śp. Longinie Komołowskim, którego pogrzeb równolegle odbywał się w świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Były wicepremier w rządzie Jerzego Buzka odegrał znaczącą rolę w historii Polskich Zakładów Lotniczych.

Na koniec wszyscy łamali się tradycyjnym opłatkiem przy akompaniamencie polskich kolęd. O muzyczne tło zadbali uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Mielcu.

Tomasz Leyko
Rzecznik prasowy UMWP

Statystyka

Odwiedza nas 638 gości oraz 0 użytkowników.