logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 19 01

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Kultura w regionie

wrota-kult

Niesamowite wspomnienia, ujęcia i przeżycia - w Wojewódzkim Domu Kultury odbyła się promocja filmu i nagrań z kolejnej edycji koncertu „Jednego Serca Jednego Ducha”, który w czerwcu już po raz 13. odbył się w Rzeszowie. Pośród gości, organizatorów i wykonawców na tym wyjątkowym spotkaniu był również wicemarszałek Wojciech Buczak.
Sam koncert, który co roku odbywa się w Parku Sybiraków w Rzeszowie, zyskał już nie tylko regionalną, ale i europejską renomę. Stał się jedną z wizytówek Podkarpacia, stąd jego główny inicjator i organizator Jan Budziaszek, został  na tegorocznej edycji koncertu odznaczony tytułem „Zasłużony dla Województwa Podkarpackiego”.
 
Wszyscy, którzy z różnych przyczyn nie mogli uczestniczyć w koncercie bądź nie znają jego idei, mogą dzięki prezentowanemu w niedziele filmowi poznać jego prawdziwy urok. O nim właśnie wspominał do zebranych wicemarszałek Buczak, który regularnie jest uczestnikiem koncertu. Kamera, jego zdaniem, dociera bowiem i pokazuje to piękno, które w kilkudziesięciotysięcznym tłumie samemu ciężko dostrzec. Z kolei obecny również Aleksander Bobko, rektor URz, zwrócił uwagę, że film „Jednego Serca Jednego Ducha 2015” pokazuje dobro, które niestety jest towarem deficytowym w mainstreamowych mediach.
Mateusz Werner
Kancelaria Zarządu

Statystyka

Odwiedza nas 659 gości oraz 0 użytkowników.