Samorząd Województwa Podkarpackiego

Herb województwa. Na tarczy po lewej stronie gryf naprzeciw niego lew. U góry krzyż kawalerski.
SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

  

  

 


Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że 20 września 2022 r., w godzinach: 12:00 - 13:30 odbędzie się webinar "Jak przeprowadzić modernizację energetyczną budynków użyteczności publicznej w partnerstwie publiczno-prywatnym, z uwzględnieniem nowych przepisów ustawy o efektywności energetycznej.".

Na webinarium poruszana będzie tematyka dotycząca między innymi projektów PPP/ESCO na przykładzie doświadczeń rynku polskiego z uwzględnieniem projektu polegającego na termomodernizacji i zarządzaniu energią w 20 obiektach publicznych w Koninie, a także nowych przepisów prawa dotyczących zawierania umów o poprawę efektywności energetycznej oraz regulacji w zakresie wdrażania projektów PPP z udziałem środków UE na lata 2021 – 2027.

W spotkaniu wezmą udział goście specjalni zajmujący się na co dzień partnerstwem publiczno-prywatnym: Pan Paweł Adamów, zastępca prezydenta Miasta Konina, Pani Katarzyna Rejniak, z Wydziału Rozwoju i Inwestycji Urzędu Miasta w Koninie oraz Pan Maciej Kopański, przedstawiciel firmy IZIM sp. z o.o. Spotkanie poprowadzą Pani Marta Knyżewska, naczelnik w Departamencie PPP w MFiPR, oraz Pan Rafał Cieślak, radca prawny i ekspert ds PPP. Link do wydarzenia zostanie Państwu przesłany po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.