Otwórz/zamknij mapę strony

W związku z realizacją przez Województwo Podkarpackie Zadania polegającego na wzmacnianiu zdolności gmin do programowania i wdrażania działań rewitalizacyjnych zapraszamy do udziału w kolejnym doradztwie eksperckim przewidzianym w ramach Zadania dotyczącym zakresu ustawy o rewitalizacji.

Czytaj dalej…

W związku z przystąpieniem do realizacji usługi doradztwa z zakresu dostępności planowanej w ramach Zadania polegającego na wzmacnianiu zdolności gmin do programowania i wdrażania działań rewitalizacyjnych informuję, że usługa będzie realizowana w ramach indywidualnego wsparcia doradczego dla gmin w odpowiedzi na konkretny problem/zagadnienie z zakresu dostępności w rewitalizacji zgłoszone przez gminę poprzez Formularz zapotrzebowania na usługę doradztwa, których rozwiązanie jest istotne z punktu widzenia prawidłowej i sprawnej realizacji zadań związanych z rewitalizacją. 

Czytaj dalej...

Logotyp Fundusze Europejskie Pomoc Techniczna Flaga RP Podkarpackie Unia Europejskia Fundusz Spójności

W związku z realizacją przez Województwo Podkarpackie Zadania polegającego na wzmacnianiu zdolności gmin do programowania i wdrażania działań rewitalizacyjnych zapraszamy do udziału w bezpłatnym, indywidualnym doradztwie eksperckim w obszarze dostępności.

Celem usługi jest wzmocnienie zdolności samorządów do uwzględniania tematyki dostępności zarówno w programowaniu strategicznym
(w tym w strategiach rozwoju, programach rewitalizacji), planowaniu przestrzennym, jak i przygotowywania i realizacji projektów rewitalizacyjnych zgodnie ze standardami określonymi w Programie Dostępność Plus 2018-2025.

Jednocześnie informuję, że możliwość skorzystania z doradztwa mają gminy z terenu województwa podkarpackiego, których programy znajdują się w Wykazie Programów Rewitalizacji Gmin Województwa Podkarpackiego.

Wykonawcą usługi będzie Biuro Projektów i Badań Rewitalizacji REVIPLAN Dagmara Mliczyńska-Hajda. Usługa doradztwa będzie realizowana w formie pośredniej (on-line) oraz bezpośredniej (siedziba gminy objętej usługą doradztwa lub miejsce wskazane przez gminę) w terminie do 7 grudnia 2021r.

Szczegółowe zasady udzielania i korzystania z doradztwa zawarte są w Regulaminie korzystania z usługi doradztwa w zakresie dostępności przez gminy.

W celu zgłoszenia się do doradztwa proszę o wypełnienie i podpisanie Formularza zapotrzebowania na usługę doradztwa i przesłanie go
w formie skanu na adresy mailowe:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Informacje dotyczące usługi doradztwa można uzyskać telefonicznie: 17/ 747 68 78 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego