lgo.png

Newsletter o rewitalizacji prowadzony jest przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej w celu wsparcia projektu pn. „Regiony Rewitalizacji". Więcej o działaniach Ministerstwa w zakresie rewitalizacji i o rewitalizacji dostępnych jest na stronie Krajowego Centrum Wiedzy o Rewitalizacji: www.rewitalizacja.gov.pl Projekt pn. „Regiony Rewitalizacji – wzmacnianie zdolności gmin do programowania i wdrażania działań rewitalizacyjnych" finansowany jest ze środkówUnii Europejskiej i Budżetu Państwa w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.

logotyp.png

Newsletter o rewitalizacji prowadzony jest przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej w celu wsparcia projektu pn. "Regiony Rewitalizacji". Więcej o działaniach Ministerstwa w zakresie rewitalizacji i o rewitalizacji dostępnych jest na stronie Krajowego Centrum Wiedzy o Rewitalizacji: www.rewitalizacja.gov.pl
Projekt pn. "Regiony Rewitalizacji – wzmacnianie zdolności gmin do programowania i wdrażania działań rewitalizacyjnych" finansowany jest ze środków Unii Europejskiej i Budżetu Państwa w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.

W związku z realizacją przez Województwo Podkarpackie Zadania polegającego na wzmacnianiu zdolności gmin do programowania i wdrażania działań rewitalizacyjnych zapraszamy do udziału w bezpłatnym, indywidualnym doradztwie eksperckim w obszarze dostępności.

Logotyp Fundusze Europejskie Pomoc Techniczna Flaga RP Podkarpackie Unia Europejskia Fundusz Spójności

Informuję, że na stronie Narodowego Instytutu Dziedzictwa dostępne są podcasty zawierające wypowiedzi praktyków rewitalizacji (m.in. z miast modelowych, PIM - Partnerska Inicjatywa Miast) oraz ekspertów wspierających gminy dotyczące kwestii jak ujmowanie są i powinny być elementy dziedzictwa w procesach rewitalizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami ośmiu ekspertów – praktyków rewitalizacji.

Link do podcastów

Umowa Partnerstwa dla Realizacji Polityki Spójności 2021-2027 w Polsce (UP) to dokument, który określa strategię wykorzystania funduszy europejskich w ramach polityk unijnych: polityki spójności i wspólnej polityki rybołówstwa w Polsce w latach 2021-2027.

Podkategorie