Otwórz/zamknij mapę strony

Logo Our WayWojewództwo Podkarpackie zaprasza do udziału w regionalnej konferencji on-line pn.: „Learning from experience”, organizowanej w związku z realizacją projektu „Zachowanie i promocja dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego poprzez Zielone Szlaki” (OUR WAY), dofinansowanego z Programu Interreg Europa 2014-2020. Konferencja odbędzie się 25 lutego 2021 r., w godz. 12:00 – 14:30. Czytaj więcej ...

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję do zapoznania się z informacjami na temat projektu OUR WAY, realizowanego wspólnie z partnerami z Hiszpanii, Irlandii, Francji, Węgier, Bułgarii oraz Europejskim Stowarzyszeniem Greenways.

Podczas konferencji zaprezentowany zostanie Plan Działania (Action Plan), opracowany z udziałem członków Regionalnej Grupy Roboczej Interesariuszy projektu OUR WAY i zatwierdzony przez Instytucję Zarządzającą Programem Operacyjnym Interreg Europa 2014-2020 tj. Wspólny Sekretariat.

Konferencja odbędzie się w formule zdalnej na platformie Cisco Webex Meetings. Prosimy o przesłanie zgłoszenia uczestnictwa na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ze względu na formułę ekspercką wydarzenia i jego czas trwania, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do określenia limitu osób uczestniczących. Do uczestników zostanie wysłany link do wydarzenia.

Plakat informacyjny konferencji OUR WAY

Projekt pn. „Zachowanie i promocja dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego poprzez Zielone Szlaki” (OUR WAY) jest dofinansowany z Programu INTERREG EUROPA 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie:

https://www.interregeurope.eu/ourway  
https://www.facebook.com/OurwayEU  
https://twitter.com/OurWay18 

Logo Our Way

 

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego