181003 arlamowAż 300 osób wzięło udział w balu charytatywnym, który już po raz czwarty organizowała fundacja Serce bez Granic Bliźniemu Swemu. Po raz drugi towarzyszyła mu konferencja pod hasłem „Rozmowy o gospodarce”.

Bal co roku gromadzi w Hotelu Arłamów znane osobistości świata polityki, biznesu i samorządu. Przed rokiem uczestnicy stwierdzili, że warto spożytkować obecność tak znamienitych gości i stworzyć możliwość wymiany poglądów oraz doświadczeń. Tak powstała właśnie konferencja „Rozmowy o gospodarce”.

W tym roku gospodarzem konferencji oprócz fundacji był marszałek Władysław Ortyl, a gośćmi specjalnymi Minister Inwestycji i Rozwoju Jerzy Kwieciński oraz sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Jarosław Stawiarski. Partnerami konferencji byli m.in. Bank PKO BP, Agencja Rozwoju Przemysłu, Totalizator Sportowy, PGE Obrót, PGNiG, Orlen Oil i przede wszystkim firma Asseco Poland oraz Podkarpacki Klub Biznesu.

Wieczorną część zdominował bal charytatywny, który prowadził duet Agnieszka Sienkiewicz i Krzysztof Ignaczak. Podczas emocjonującej aukcji obrazów zebrano prawie 155 tysięcy złotych. Gości zabawiał Marcin Daniec, a śpiewały Anna Wyszkoni i siostry Findysz.

Tekst: T. Leyko
Biuro Prasowe UMWP