logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 19 01

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Edukacja w regionie

wrota-eduk

180903 rokszkolny

Szanowni Państwo - Drodzy Nauczyciele, Pedagodzy, Wychowawcy, Pracownicy Oświaty,

Szanowni Rodzice, Droga Młodzieży, Kochane Dzieci,

Pragnę przekazać moje serdeczne pozdrowienia w pierwszym dniu nowego roku szkolnego. Chcę pragnę skierować do wszystkich Państwa - Nauczycieli, Pedagogów, Wychowawców oraz Pracowników szkół słowa najwyższego uznania i szacunku dla Państwa pracy. Moje serdeczne słowa kieruję do Was – drodzy uczniowie.

Przekraczając próg szkoły, przekraczacie jednocześnie niewidoczną granicę, za którą otwierają się drzwi życiowej przygody - pracy i zabawy, wyzwań i sukcesów, marzeń i nowych przyjaźni. Polska szkoła bardzo się zmienia, dostosowując się do oczekiwań społeczeństwa oraz wyzwań, jakie stawia nowoczesność. Jestem przekonany, że te zmiany pozwolą jeszcze lepiej dostrzec i rozwinąć talenty dzieci i młodzieży.

Drogie Dzieci,  Kochana Młodzieży, 

Dobrze wykorzystujcie wspaniałych i otwartych na świat ludzi – Waszych Nauczycieli, Wychowawców, Opiekunów, korzystajcie z ich mądrości, pasji i doświadczenia. Pamiętajcie, że to, czego nauczycie się w szkole będzie Waszym bogactwem na całe życie, na następne etapy poznawania świata i zdobywania wiedzy. Życzę Wam, aby ten rok szkolny był nie tylko czasem nauki, ale także pięknych i dobrych doświadczeń, radości, uśmiechu, przyjaźni, a jednocześnie zapału do zdobywania wiedzy, która pozwoli Wam w przyszłości spełniać marzenia i osiągać sukcesy.

Szanowni Rodzice, Drodzy Nauczyciele

W tym ważnym dniu dyrekcji, nauczycielom, wychowawcom, pedagogom, wszystkim pracownikom oświaty życzę, aby niełatwa i bardzo odpowiedzialna praca przynosiła rezultaty, które będą dawać satysfakcję i skłaniać do podejmowania kolejnych wyzwań. To Państwa wiedza i doświadczenie, mądrość i empatia, roztropność i serdeczność pozwalają młodym ludziom zdobywać wiedzę, a później dzięki niej zdobywać świat.

Wszystkim Państwu życzę dobrego, intersującego roku, który pozwoli spełniać plany, rozwijać talenty, realizować pasje, kształtować charaktery.

Wszystkiego najlepszego!

Władysław Ortyl

Marszałek Województwa Podkarpackiego 

Statystyka

Odwiedza nas 552 gości oraz 0 użytkowników.