logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 19 01

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Edukacja w regionie

wrota-eduk

160604 wsizMarszałek Władysław Ortyl został nagrodzony Medalem „Zasłużony dla WSIiZ w Rzeszowie – Bene meritus de Academia”. „Cieszę się, że uczelnia zauważa i docenia moje starania, aby dynamicznie rozwijać region, czego fundamentem bez wątpienia jest stawianie na rozwój nauki oraz transfer wiedzy pomiędzy uczelniami a biznesem” – powiedział po otrzymaniu wyróżnienia marszałek Ortyl.

Przyznanie Medali odbyło się podczas Gali 20-lecia Wyższej Szkoły Zarządzania i Informatyki, w czasie której uczelnia świętowała swój jubileusz. Marszałek Ortyl znalazł się w gronie uhonorowanych przez uczelnię razem w ks. Michałem Hellerem, Stanisławem Waltosiem, Aleksandrem Hallem i Janem Woleńskim, którzy odebrali tytuły zasłużonych profesorów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania.  

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarzadzania powstała na bazie Rzeszowskiej Szkoły Menadżerów, która swą działalność rozpoczęła w 1990 roku.  Po dwóch dekadach istnienia uczelnia ma 40 tysięcy absolwentów, 100 tysięcy wydanych certyfikatów językowych i informatycznych, 80 doktorów oraz 19 doktorów habilitowanych. WSIiZ w Rzeszowie jest drugą w Polsce uczelnią pod względem liczby studiujących na niej obcokrajowców. 

Aleksandra Gorzelak – Nieduży 
Biuro prasowe UMWP

foto Tadeusz Poźniak / VIP BIZNES I STYL   

Statystyka

Odwiedza nas 719 gości oraz 0 użytkowników.