logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 17 03

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

tvp rzeszowCi, którzy w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju Podkarpacia i tej promocji w Polsce i za granicą otrzymali nagrody Podkarpackiego Klubu Biznesu. Gali jak co roku towarzyszyła aukcja charytatywna. Na wakacyjny wypoczynek dla dzieci z najuboższych rodzin udało się zebrać blisko 40 tysięcy złotych. 

 

Patriotyzm gospodarczy - powinien połączyć wszystkie firmy z regionu nie tylko nagrodzonych przez Podkarpacki Klub Biznesu. To marzenie Adam Górala prezesa znanej na całym świecie firmy Asseco, której siedziba wciąż mieści się w Rzeszowie.
Na szczęście dla podkarpackiej gospodarki - podobnie myślą przedstawiciele firmy Inglot. Nagrodzeni za promocję województwa w Polsce i za granicą. Zapewniają, że nie zmieni tego nawet nagła śmierć twórcy tej znanej na całym świecie marki. Firma Inglot to ponad 400 miejsc pracy w Przemyślu i 1000 w całym kraju. Ponad 400 sklepów na całym świecie od Ukrainy przez Anglię po Stany Zjednoczone.
Nagrody Podkarpackiego Klubu Biznesu trafiły także do prezydentów Rzeszowa za duży wkład w rozwój gospodarczy regionu i Krosna w kategorii osobowość.
Twórcy Regionalnego Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjnego dla Dzieci i Młodzieży w Rzeszowie zostali nagrodzeni za skuteczne sięganie po środki unijne.
Nagrodzona została także Marta Wierzbieniec szefowa Podkarpackiej Filharmonii, która potwierdza, że w o rozwoju w sztuce bez pomocy hojnych sponsorów też nie ma mowy.
Gali jak co roku towarzyszyła aukcja charytatywna na pomoc dla dzieci z najuboższych rodzin. Tym razem udało na wakacyjny wypoczynek udało się zabrać blisko 40 tysięcy złotych.