Samorząd Województwa Podkarpackiego

Herb województwa. Na tarczy po lewej stronie gryf naprzeciw niego lew. U góry krzyż kawalerski.
SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

  

  

Grupa ludzi stoi na dużej sali

 


Autor tekst: Daniel Kozik
Autor zdjęć: Michał Hubala

Biuro Prasowe UMWP

 

Nie zabrakło noworocznych życzeń, uśmiechów i uścisków dłoni, a wszystko przy muzyce bożonarodzeniowych kolęd. Tak wyglądało spotkanie noworoczno-opłatkowe Zarządu Województwa Podkarpackiego z przedstawicielami mediów, które odbyło się w urzędzie marszałkowskim. W spotkaniu uczestniczyli marszałek Władysław Ortyl oraz członek zarządu Anna Huk.

 

Podczas spotkania opłatkowego ksiądz Tomasz Nowak, dyrektor Radia Via poprowadził modlitwę, zaintonował kolędę oraz poświęcił opłatki. Księdzu towarzyszył Jakub Nagi, wicedyrektor Radia Via.

 

Marszałek Władysław Ortyl skierował kilka słów do dziennikarzy i złożył noworoczne życzenia:

 

Gdyby nie przekaz mediów mieszkańcy Podkarpacia nie mieliby szansy dowiedzieć się o wielu podejmowanych przez samorząd województwa aktywnościach. Ważne jest, aby ta współpraca była oparta na partnerskich relacjach, dlatego chcę podziękować wszystkim Państwu za dotychczasową współpracę. Skończył się rok wyzwań i okoliczności, z którymi nie mieliśmy wcześniej do czynienia, były to wydarzenia trudne zarówno dla Was - przedstawicieli mediów do relacjonowania, ale i dla nas samorządowców, bo trzeba było stanąć przed wieloma nowymi wyzwaniami. Wierzę jednak, że ten rok będzie lepszy dla nas wszystkich. Dlatego pragnę życzyć Państwu zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności dla Was i Waszych rodzin - mówił marszałek

 

Do życzeń marszałka dołączyła członek zarządu Anna Huk:

 

To wyjątkowy dzień, cieszymy się z tak licznej Państwa obecności w urzędzie marszałkowskim. Chciałam podziękować Państwu za ubiegły rok współpracy, za przekazywanie informacji o tym, co dzieje się w naszym województwie, ale i o działalności samorządu województwa. Wierzę, że ten rok również będzie obfity w przeróżne wydarzenia, miejmy nadzieję, że będzie to czas spokojniejszy, szczególnie w kontekście wojny w Ukrainie. Życzę Państwu przede wszystkim wszelkiego dobra i błogosławieństwa Bożego w państwa domach, w pracy oraz sukcesów zawodowych – powiedziała.

 

Galeria zdjęć: