logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 19 01

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

180914 hepatoTrwają IV Rzeszowskie Dni Hepato-Gastroenterologiczne. Organizatorami wydarzenia, na którym gromadzą się specjaliści z Polski, a w tym roku także z Ukrainy są: Klinika Gastroenterologii i Hepatologii z Pododdziałem Chorób Wewnętrznych Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie.

 Komitetowi naukowemu przewodniczy Prof. Krzysztof Gutkowski z Klinicznego Szpitala nr 1 w Rzeszowie. Honorowym patronatem Dni Hepato-Gastroenterologiczne objęli: Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Miasto Rzeszów oraz Uniwersytet Rzeszowski. Doroczne spotkanie odbywa się w Filharmonii Podkarpackiej. W imieniu Marszałka Władysława Ortyla, podczas otwarcia, głos zabrał Stanisław Kruczek, Członek Zarządu Województwa odpowiedzialny za służbę zdrowia.

- To już czwarty raz kiedy możemy gościć na naszej podkarpackiej ziemi tak znakomitych specjalistów reprezentujących niezwykle ważną specjalizację. Rzeszów w końcu ma na Uniwersytecie wydział lekarski, którego studenci mogą się od Państwa wiele nauczyć. Cieszę się, że to właśnie tu, w Rzeszowie odbywają się tak istotne inicjatywy w zakresie medycyny. Życzę owocnych spotkań. Podkarpackie jest piękne i niezwykle atrakcyjne turystycznie, ale to również miejsce innowacji i nowych technologii – podsumował Stanisław Kruczek.

 

Mateusz Witczuk Kancelaria Zarządu

 

Statystyka

Odwiedza nas 692 gości oraz 0 użytkowników.