Otwórz/zamknij mapę strony

Jak się zaszczepić przeciwko COVID-19?

Załatw sprawę bez wychodzenia z domu. Lista niezbędnych telefonów i adresów e-mail do załatwienia spraw urzędowych.

Miniatura artykułuKomisja Ochrony Zdrowia, Polityki Prorodzinnej i Społecznej Sejmiku Województwa Podkarpackiego obradowała dziś w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 1 w Rzeszowie. Posiedzenie odbyło się na wniosek marszałka Władysława Ortyla. Wizytę poprzedziła krótka informacja Janusza Ławińskiego, dyrektora szpitala dotycząca funkcjonowania Kliniki Psychiatrii oraz dyskusja nad sytuacją w szpitalu.

 

Radni przyjrzeli się warunkom, w jakich funkcjonuje Izba Przyjęć oraz Klinika Psychiatrii. Radni byli zgodni, że konieczne jest wydzielenie Izby Przyjęć dla pacjentów z problemami psychicznymi. Członkowie komisji zobaczyli też pomieszczenia Kliniki Neurologii. Udział w spotkaniu wzięli także: Dariusz Mazurkiewicz - kierownik Kliniki Psychiatrii, Zofia Zybura - pielęgniarka oddziałowa na Izbie Przyjęć oraz Mariola Zajdel-Ostrowska - dyrektor Departamentu Zdrowia i Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim.

Tekst: D. Kozik

Fot: A. Magda

Biuro Prasowe UMWP

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego