Otwórz/zamknij mapę strony

Flaga UE przed siedzibą KE / Źródło: Fotolia / fot. Andrey KuzminWojewództwo Podkarpackie podaje do konsultacji zatwierdzone w dniu 13.08.2020 r. przez Zarząd Województwa Podkarpackiego propozycje projektów z terenu województwa podkarpackiego do Krajowego Planu Odbudowy.

Zgłoszone propozycje projektów mają szanse na uzyskanie wsparcia z Instrumentu na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności (Recovery and Resilience Facility - RRF), którego głównym celem jest odbudowa gospodarki i zapobieganie różnic gospodarczych w UE po kryzysie wywołanym epidemią COVID-19. Wysokość środków skierowanych dla Polski wynosi ok. 23 mld euro.

Podstawą ubiegania się o wsparcie ze środków RRF będzie Krajowy Plan Odbudowy przygotowywany przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Zidentyfikowane projekty powinny mieć charakter strategiczny, ich efekty powinny być trwałe i w jak największym stopniu powinny przyczyniać się do wzmocnienia gospodarki regionu.

Propozycje projektów zostaną przekazane do oceny w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej.

Uwagi do przedstawionych propozycji projektów można zgłaszać w terminie do 18 sierpnia br., do godziny 14:00, drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na przedstawionym poniżej formularzu.

Departament Zarządzania RPO WP

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego