logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 19 01

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Województwo Podkarpackie wraz z Polskim Towarzystwem Turystyczno-Krajoznawczym Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK, Klubem Slovenských Turistov oraz Podkarpacką Regionalną Organizacją Turystyczną organizuje Konferencję otwierającą projekt „Góry bez granic – transgraniczne szlaki turystyczne”.

Celem konferencji jest przedstawienie założeń projektu pn. „Góry bez granic - integracja sieci szlaków transgraniczny produkt turystyczny” w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska - Słowacja 2014-2020. Główną ideą projektu jest wprowadzenie na rynek nowego produktu turystycznego - zintegrowanej transgranicznej sieci szlaków pieszych z powiązanymi lokalnymi atrakcjami przyrodniczymi i kulturowymi.

Projekt dotyczy wypracowania i wprowadzenia na rynek nowego transgranicznego produktu dla turystyki aktywnej bazującego na polskich i słowackich trasach wędrówek turystycznych na długości części Karpat (wspólnej granicy) w obszarze wsparcia. Na przedmiot projektu składa się zmodernizowanie i połączenie szlaków turystycznych prowadzących dotychczas po obu stronach granicy, powiązanie z nimi sąsiadujących atrakcji przyrodniczych i kulturowych w jeden wspólny szlak transgraniczny, ze wzbogaconą i odnowioną małą infrastrukturą oraz dodatkową atrakcją w postaci via ferraty (trasa z urządzeniami asekuracyjnymi), opracowanie i wdrożenie jednolitego e-narzędzia integrującego poszczególne elementy produktu w celu wspólnego informowania i promowania go po obu stronach granicy, także wobec turystów zagranicznych.

Na gości czekać będą tradycyjne potrawy regionalne. Mając na uwadze, iż niektóre osoby mogą mieć specjalne potrzeby żywieniowe proszę o stosowną informację w e-mailu potwierdzającym uczestnictwo.

W przypadku konieczności zapewnienia tłumacza języka migowego w celu zapewnienia równego dostępu do informacji, proszę o zaznaczenie w zgłoszeniu uczestnictwa osób niesłyszących lub niedosłyszących.

Konferencja odbędzie się w Hotelu Hilton Garden Inn (Al. Wacława Kopisto 1,
35-315 Rzeszów) 12 października 2018 r., godzina rozpoczęcia 9:30.

Bardzo proszę o potwierdzenie swojego udziału w terminie do dnia 9 października 2018r.  na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W załączeniu przesyłam program konferencji pn. „Góry bez granic – transgraniczne szlaki turystyczne”.

W przypadku pytań proszę o kontakt z Panią Sabiną Marszałek tel. 17 747 64 51, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Panią Justyną Bartnicką tel. 17 747 64 57 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Statystyka

Odwiedza nas 623 gości oraz 0 użytkowników.