catching up2 elements PL 0121 czerwca 2018 r. w Katowicach odbędzie się konferencja podsumowująca inicjatywę Catching-up Regions 2.

Z tej okazji Komisja Europejska wspólnie z partnerami z Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Urzędów Marszałkowskich i Banku Światowego serdecznie zaprasza do udziału w tym ważnym wydarzeniu, podczas którego przedstawimy rezultaty czterech zakończonych sukcesem projektów w województwach: lubelskim, małopolskim, podkarpackim, śląskim i świętokrzyskim.   

Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć...

  • W jaki sposób trzynaście gmin z Rzeszowskiego Obszaru Funkcjonalnego współpracuje przy tworzeniu spójnych planów zagospodarowania przestrzennego?      
  • Jakie rozwiązania wdrożono w województwie podkarpackim, aby skutecznie ożywić współpracę między światem biznesu i światem nauki?
  • Czy mechanizmy finansowania działań na rzecz poprawy jakości powietrza wprowadzone w województwach małopolskim i śląskim mogłyby znaleźć zastosowanie także w Państwa województwie?
  • Według jakich zasad województwo lubelskie i podkarpackie modernizują inspekcje kontrolujące funkcjonowanie podmiotów gospodarczych, podnosząc w ten sposób bezpieczeństwo i konkurencyjność swojego sektora spożywczego?
  • Jak to się stało, że inicjatywa Catching-up Regions okazała się tak skuteczna i zyskuje na popularności w różnych regionach UE?

...to serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w nadchodzącej konferencji! Chętnie podzielimy się najlepszymi praktykami i pomysłami będącymi kluczem do sukces

Konferencja odbędzie się w Muzeum Śląskim. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne na język polski i angielski.

Szczegółowy program konferencji w załączeniu.
Na zapisy czekamy do 11 czerwca 2018 r. pod adresem: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/catching_up_regions_2018?surveylanguage=PL. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto nie czekać z rejestracją! 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Panią Agnieszką Boratyńską z Biura Banku Światowego w Warszawie za pośrednictwem poczty elektronicznej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), lub telefonicznie + 48 22 520 80 35.   

Do zobaczenia na konferencji!