logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps pazdziernik 160

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Było dzielenie się opłatkiem, życzenia i kolędy. Dziś odbyło się spotkanie noworoczne w Polskich Zakładach Lotniczych w Mielcu. Lotniczą firmę z tradycyjną wizytą duszpasterską odwiedził biskup tarnowski Andrzej Jeż. W opłatku wziął również udział marszałek Władysław Ortyl.

Gospodarzami spotkania byli prezes PZL Mielec Janusz Zakręcki z zarządem oraz przedstawiciele związków zawodowych na czele z Marianem Kokoszką. Nie zabrało także kapłanów z mieleckich parafii.
W swoim krótkim przesłaniu biskup Andrzej Jeż nawiązał do jubileuszu 80-lecia firmy, który PZL świętować będzie w tym roku. Życzył pracownikom i zarządowi rozwoju, nowoczesnych technologii, i takich kontraktów dzięki którym mieleckie zakłady będą mogły kontynuować  także swoją patriotyczną misję. Apelował również aby w procesie tworzenia z szacunkiem odnosić się do dotychczasowego dorobku pokoleń pracowników PZL Mielec.
Życzenia składał również marszałek Władysław Ortyl, który odniósł się do trwającego procesu modernizacji polskiej armii.

Zawsze będę powtarzał, że śmigłowiec Black-Hawk to doskonały produkt. Mam nadzieję, że wkrótce zasili szeregi naszych sił zbrojnych – podkreślił marszałek. 

Składanie życzeń odbywało się przy akompaniamencie kapeli i chóru ZPiT Rzeszowiacy, którymi dyrygował Maciej Fijałkowski.

 

TL

Statystyka

Odwiedza nas 697 gości oraz 0 użytkowników.