logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Newsletter Przedstawicielstwa
w Brukseli

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 16 02

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Duško Kovačević – ambasador Bośni i Hercegowiny w Polsce, rozmawiał dziś z marszałkiem Władysławem Ortylem oraz wojewodą Ewą Leniart. Spotkanie miało charakter kurtuazyjny, rozmowa dotyczyła potencjalnych obszarów współpracy.

Udział w 122. sesji plenarnej Komitetu Regionów, to tylko jeden z punktów wizyty marszałka Władysław Ortyla w Brukseli. Marszałek spotkał się również z kierownikiem Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP oraz wziął udział w posiedzeniu Grupy Karpackiej - działającej przy KR.

170316 izbaNa Podkarpaciu gołym okiem widać jak dobrze region jest przygotowany do nowych inwestycji.  Nowe inwestycje, które widać w regionie za każdym razem kiedy się tu przyjeżdża, dobre zarządzanie regionem, wyspecjalizowane kadry powodują, że to naprawdę jest dobre miejsce dla inwestorów zagranicznych. Ten region ma naprawdę duży potencjał i my tę świadomość w Wielkiej Brytanii promujemy – powiedział w Rzeszowie Michael Dembinski, główny doradca Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej.