logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps mini 1 2017

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Turystyka w regionie

wrota-tury

16 CopyW dniach 2 – 4 czerwca 2017 r. na Placu Teatralnym ( przy Centrum Spotkania Kultur) w Lublinie odbyły się VIII Lubelskie Targi Turystyczne - wiodące wydarzenie o charakterze turystyczno-promocyjnym w województwie lubelskim.

Wystawcami byli przedstawiciele: gmin i powiatów , biur podróży, obiektów noclegowych, lokalnych organizacji turystycznych, grup działania, stowarzyszeń, którzy prezentowali swoje oferty turystyczne oraz przedsiębiorców zajmujących się wytwarzaniem regionalnych produktów i świadczeniem różnorodnych usług dla turystów. Podczas targów nie zabrakło również stoiska promocyjnego Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród osób odwiedzających targi, na którym również województwo podkarpackie prezentowało swoje materiały o szlaku.

Atrakcją targów była również Fiesta Espaniol, promocja różnych regionów hiszpańskich w tym: tańce flamenco z Andaluzji, występy harfistów z Galicji, pokazy kulinarne i degustacje produktów z Gran Canarii i Fuerteventury i wiele innych atrakcji.

Ewa Stręk

Departament Promocjii Współpracy Gospodarczej

komunikart art tour

300x60 interreg Pl Sk Podkarpackie

greenvelo 300x53

Statystyka

Odwiedza nas 620 gości oraz 0 użytkowników.