logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps mini 1 2017

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Turystyka w regionie

wrota-tury

160 logo programuKontynuując rozpoczęte przez Samorząd Województwa Podkarpackiego działania związane z realizacją projektu flagowego Szlak Maryjny (Światło ze Wschodu”) w ramach programu Interreg V-A Polska-Słowacja, pragnę zaprosić Państwa do wzięcia udziału w konferencji pn. „Miejsca Kultu Maryjnego na pograniczu polsko-słowackim”, która odbędzie się w dniach 21-22 czerwca 2017 r. w Zespole Zamkowo-Parkowym w Krasiczynie k/Przemyśla.

Konferencja ma na celu przedstawienie jej uczestnikom ważnej części sektora turystycznego, którą jest turystyka pielgrzymkowa, zapoznanie ich z miejscami związanych z kultem maryjnym na terenie województwa podkarpackiego oraz w Kraju Preszowskim na Słowacji oraz problematyką tworzenia oferty turystycznej w zakresie turystyki pielgrzymkowej. Wydarzenie to będzie również okazją do prezentacji walorów turystycznych pogranicza polsko-słowackiego.

Do udziału w konferencji zapraszam m.in partnerów projektu, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, branżę turystyczną oraz reprezentantów instytucji naukowych. Proszę także o przekazanie tego zaproszenia osobom, które potencjalnie będą zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu. Uczestnikom zapewnione zostaną wyżywienie i noclegi. Dojazd do Krasiczyna własnym zakresie.

Proszę o przesłanie potwierdzeń udziału w konferencji wraz z imiennym wskazaniem uczestników drogą e-mailową najpóźniej do dnia 13 czerwca 2017 r. na adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

520x100 interreg Pl Sk Podkarpackie

 

komunikart art tour

300x60 interreg Pl Sk Podkarpackie

greenvelo 300x53

Statystyka

Odwiedza nas 753 gości oraz 0 użytkowników.