logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps mini 1 2017

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Turystyka w regionie

wrota-tury

logo programuUprzejmie informujemy, że w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020 Województwo Podkarpackie realizuje projekt pn. Szlak Kultury Wołoskiej, który zakłada utworzenie międzynarodowego szlaku kulturowego bazującego na dziedzictwie wołoskim, w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju tj. z poszanowaniem lokalnych zasobów kulturowych, przyrodniczych i społecznych.

W ramach zadania Spotkania na Wołoskim Szlaku w dniach 19-21 maja 2017 roku w Zajeździe „Pod Caryńską” w Ustrzykach Górnych odbędzie sie impreza pn. Redyk Karpacki – na pasterskim szlaku.

W trakcie imprezy odbędą się warsztaty fotograficzne, których tematem będzie kultura wołoska (redyk pasterski, mieszanie owiec, spotkania pasterskie, prezentacja wyrobów pasterskich, występy amatorskich zespołów folkowych).

W związku z powyższym poszukujemy 10 osób (mieszkańców pogranicza PL-SK), posiadających własny sprzęt fotograficzny, którzy chcieliby nauczyć się fotografii, a powstałe prace zostaną zaprezentowane na stronach internetowych partnerów projektu oraz wykorzystane w publikacjach. W ramach warsztatów zapewniamy pobyt wraz z wyżywieniem.

Szczegóły w załączonym programie.

Zapisy w formie zgłoszenia chęci udziału w warsztatach do dnia 15 maja 2017 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W zgłoszeniu prosimy o podanie danych kontaktowych (numer tel.). Decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Koordynatorami projektu pn. Szlak Kultury Wołoskiej - Agata Sarna i/lub Monika Maślanka-Preneta (tel. 17/ 747 66 21).

300x60 interreg Pl Sk Podkarpackie

 

komunikart art tour

300x60 interreg Pl Sk Podkarpackie

greenvelo 300x53

Statystyka

Odwiedza nas 752 gości oraz 0 użytkowników.